חיפוש
קטגוריות
 
 
 
 
072-3226894
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כיורים למטבח

 
ורד ברזים וכיורים מתמחים בשיווק כיורים ממגוון סוגים, לחלל האמבט, מטבח ושירותים. אצלנו תוכלו למצוא כיורי מטבח באיכות ללא פשרות לצד ניסיון רב בתחום ויעוץ מקצועי ללא התחייבות קנייה. צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
רימיני
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
רומא
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מילנו
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
860 סחלב
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 כיורי מטבח – כל הסוגים וכל המינים

בעולם של אפשרויות בלתי מוגבלות, לא תמיד פשוט לברור את המוץ מן התבן. לכן החלטנו לפרט בעבורכם מהם הסוגים השונים של כיורים למטבח שניתן לרכוש כיום אצל החברות המובחרות:

כיורי מטבח מנירוסטה – כיורים מנירוסטה מתאימים מאוד למטבחים המעוצבים בסגנון מודרני תעשייתי. מדובר על כיורים בעלי מראה נקי, שקל מאוד לנקות ולהכשיר, היוצרים מראה של מטבח מקצועי.

כיורי סיליקוורץ – סיליקוורץ הוא חומר סינטטי שמגיע בצבעים פרגמון ולבן. מדובר על כיורים בעיצוב חלק מאוד המאפשרים לקבל גמישות אופטימלית ביצירת הפתחים לסבוניות ולברזים.

כיורי סיליגרניט – כיורים אלו מזכירים מאוד את כיורי הסיליקוורץ, אם כי בהשוואה לכיורי
הסיליקוורץ, כיורי הסיליגרניט עמידים יותר בפני שריטות וכתמים והמרקם שלהם מחוספס יותר. •כיורי קריסטאדור – עלות כיורי הקריסטאדור גבוהה יותר בהשוואה לכיורי הסיליגרניט או הסיליקוורץ, אך היתרון המרכזי שלהם בא לידי ביטוי בכך שמדובר בכיורים חלקים ואחידים מאוד שאינם מחוספסים כמו הכיורים האחרים ולכן קל יותר להסיר מהם לכלכוך ואבק.

כיורי חרס – כיורי החרס הם הכיורים המוכרים לנו מימים ימימה, אם כי כיום נוספו להם כמה שדרוגים. כך לדוגמה, כיום ניתן לבצע התקנה שטוחה, לבחור בכיורים בצבע פרגמון ולא רק לבןכיורים למטבח רוכשים רק מהמומחים

אם אתם מעוניינים להתחדש ולרענן את הבית או הדירה עם כיורים למטבח, אביזרים לאמבטיה, ברזים למטבח או ברזים לאמבטיה, זה הזמן להכיר את חברת ורד – ברזים וכיורים. אנשי המקצוע של החברה מחזיקים בניסיון של יותר משלושה עשורים בייבוא ושיווק של מוצרי אינסטלציה, כלים סניטריים, ברזים ואביזרים לאמבטיה. החברה מספקת מוצרי איכות ברמה הגבוהה ביותר לחנויות טמבור, אולמות תצוגה, חברות בנייה וכמובן שגם ללקוחות פרטיים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מושב גן שורק  |  טל': 072-3226894  |  פקס: 9644662 - 03  |  דוא"ל: veredltd@012.net.il
 
 
+1