חיפוש
קטגוריות
 
 
 
 
072-3226894
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כיורים

 

בחירה נכונה של כיורים

לתרבות השפע בה אנו חיים יש הרבה מאוד יתרונות, אולם יש בה יתרון אחד שאם לא יודעים להתמודד איתו נכון – יכול במהירות להפוך לחיסרון. מגוון האפשרויות שיש לנו היום מכל דבר, לפעמים, במקום להקל עלינו את הבחירה, רק הופך אותה ליותר קשה. זה נכון בהרבה מאוד תחומים, וגם בכל מה שקשור לבחירה נכונה של כיורים. וכל כך למה? משום שבעבר הייתה רק בחירה אחת: היה כיור סטנדרטי שהגיע כחלק בלתי נפרד מהמבנה, וזהו. היום הדברים שונים לחלוטין. בכל חנות שמשווקת מוצרי אינסטלציה ניתן לראות מגוון עצום של כיורים, בכל מיני צורות וצבעים. התוצאה היא, בדרך כלל שאתם עומדים קצת המומים
וחוששים, אבל גם נלהבים, כמובן, אל מול המבחר הזה, ולא ממש יודעים במה לבחור.

 
 

כיצד לבחור את הכיור הנכון?

על מנת שתוכלו להגיע לחנות מוכנים ועם דעה מגובשת באשר לכיור שמתאים לכם, ערכנו לפניכם מדריך לבחירת כיורים ובו תיאור מפורט של הסוגים השונים הקיימים היום בתחום. כל מה שישאר לכם לעשות בהמשך, הוא לבחור את המוצר הסופי על פי מראה עיניים.


סוגי הכיורים השונים:

כיורי חרס – אותו כיור שמוכר לנו מפעם. אמנם, הוא עבר מספר שדרוגים ושיפורים, כגון שינוי של שיטת ההתקנה מהתקנה תחתונה (מתחת לשיש) להתקנה שטוחה (יצירת מגרעת בשיש לטובת הכיור) והאפשרות לבחור לא רק בצבע לבן אלא גם בצבע פרגמון, אולם המראה כמעט זהה לזה שהיה פעם. חשוב להדגיש, כי למרות שמדובר בכיור בעל מראה "של פעם", יש לו לא מעט יתרונות: הוא מבריק, קל לניקוי ומחירו סביר במיוחד. החסרונות הם המראה, חוסר היכולת להבטיח ליטוש מדויק, חוסר האפשרות להתקינו בהתקנת אפס (ליטוש שלו יחד עם השיש) וחוסר הגמישות ביצירת חורים לברזים נוספים או לסבוניות.

כיורים מנירוסטה
– מתאימים בעיקר למטבחים המעוצבים בסגנון היי-טקי, ולכן, אם אתם מעדיפים
את הסגנון הקלאסי או הכפרי, אתם יכולים לעבור הלאה. ההתקנה היא התקנה שטוחה וטווח המחירים שלו מאוד רחב (בין 500 ₪ ל-2000 ₪ ואפילו יותר), ותלוי בגודל הכיור, בעומק שלו ובעובי הנירוסטה. היתרונות של כיורי נירוסטה הם המראה (עבור מי שאוהב), העובדה שניתן להכשיר אותם בקלות וכמובן – טווח המחירים הרחב. החסרונות – היווצרות של כתמי אבנית המצריכים ניקוי יסודי, רעש בעת שטיפת כלים, העובדה שהם נשרטים בקלות וכמובן – טווח המחירים...

כיורי סיליקוורץ – מדובר בחומר סינתטי שניתן להשיג בצבעי לבן ופרגמון, ממש כמו כיורי החרסינה. כיורים אלה חלקים אבל פחות מבריקים מאחיהם, אולם בניגוד אליהם הם כן מאפשרים התקנת אפס וכן מאפשרים גמישות ביצירת הפתחים לברזים ולסבוניות. גם טווח המחירים של כיורים אלה הוא רחב במיוחד (בין 500 – 2500 ₪), כאשר מה שמשפיע על המחיר הם פרמטרים כגון צפיפות החומר וגודל הכיור. החסרונות העיקריים הינם היווצרות של כתמים ושל שריטות, והעובדה שמדובר בכיורים לא מבריקים.

כיורי סיליגרניט – דומים מאוד לכיורי הסיליקווארץ, אבל עמידים הרבה יותר בפני כתמים ושריטות. שוני נוסף הוא במרקם ובצבע – הם מחוספסים יותר ומנוקדים (מקשה על ניקוי אבק...), אבל יש אנשים שמאוד אוהבים אותם דווקא בגלל זה

כיורי קריסטאדור – דומים מאוד לכיורי הסיליגרניט, אבל המרקם שלהם הוא חלק ואחיד ולא מחוספס כמו של אחיהם. הדבר מפחית את הצטברות האבק ולמעשה פותר את רוב הבעיות של הכיורים מן הסוג הזה. כמובן ששלל היתרונות הללו מגולמים במחיר, ועלותם של כיורים אלה הינה גבוהה מאוד ביחס לשאר.

ורד ברזים וכיורים לשירותכם

לאחר שקיבלתם את כל האינפורמציה אודות סוגי הכיורים השונים, בוודאי כבר יש לכם דעה מסוימת לגבי הכיורים שיתאימו לבית הפרטי או לדירה שלכם.
כל מה שנשאר לכם לעשות הוא פשוט להיכנס אלינו, להתרשם במו עיניכם מהמבחר, לקבל ייעוץ מקצועי נוסף מצוות המומחים שלנו ולבחור את הכיורים שמתאימים בדיוק לעיצוב הכללי של ביתכם וכמובן – לטעם האישי שלכם.
לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ חייגו עכשיו 9644666 - 03 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מושב גן שורק  |  טל': 072-3226894  |  פקס: 9644662 - 03  |  דוא"ל: veredltd@012.net.il
 
 
+1