התקשרו עכשיו
 
03-9644666
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ורד - ברזים וכיורים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צריכים טיפ?
ניתן לכם טיפה יותר!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בלוג

מושב אסלה נשלף טריקה שקטה

מתכננים שיפוץ או בנייה של בית חדש? בחירת מוצרים עבור חדר האמבטיה היא הזדמנות נהדרת להכניס טאצ' אישי ומיוחד ולהפוך חדר "משעמם" לפינה קטנה של רוגע וכיף. כמה דברים שכדאי לחשוב עליהם מראש –

10 טיפים לרכישת ברז מטבח שיאריך ימים

הברז הוא אחד האלמנטים הכי חשובים בעיצוב המטבח הביתי. מלבד האסתטיקה, יש לו גם תפקיד קריטי בהזרמת מים מתוקים ובשמירה על היגיינה ולכן כדאי לדעת איך לבחור אותו.

מה חשוב שיהיה בברז כיור הרחצה שלכם

אנו משתמשים בהם בו יום יום, כל בוקר וכל לילה. הוא מתחיל את היום וסוגר לנו אותו והוא חשוב יותר ממה שנדמה לכם.

ברזים למטבח בסגנון רטרו

ברזים למטבח יכולים להגיע במגוון רחב של סגנונות אך כל אחד רוצה בסופו של דבר להתבלט מעל השאר. לכן אנשים רבים שוקלים לקנות ברזים למטבח בסגנון רטרו, סגנון מיושן אך עדיין חי ובועט. זה הזמן להבין מהם ברזי רטרו וכמובן מה ההשפעה החיובית שלהם על העיצוב של המטבח שלכם.

ברז שחור מוברש - שחור מט

אם בעבר לברז, בין אם באמבטיה ובין אם במטבח, היה מקום פונקציונלי בלבד, היום, במקביל לפיתוחים שנעשים בברזים מבחינה פרקטית, ישנה גם ראיה של הברזים כאלמנט עיצובי לכל דבר. לכן, בקולקציית הברזים שמציגה חברת ורד- ברזים וכיורים ישנם ברזים במספר עיצובים ומבנים

קולקציית ברזים בצבע ניקל

הברז הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר במטבח וגם בחדר האמבטיה. קשה לדמיין פעילות תקינה במטבח ללא ברז. היום ברז אינו רק פריט פרקטי אלא גם פריט עיצובי המוסיף בצבעו או בסגנונו לעיצוב המטבח או האמבטיה.

ברזים שחורים- הטרנד החדש

בשנים האחרונות אנו רואים התפתחות טרנדים חדשים בכל הנוגע לעיצוב ברזים

יתרונות הכיור מנירוסטה על פני הכיורים האחרים

בשנים האחרונות אנו רואים התפתחות טרנדים חדשים בכל הנוגע לכיורים מנירוסטה

כך תתאימו ברז לאמבטיה שלכם

ברזים הם ללא ספק הקישוטים של האמבטיה, אבל לא רק. יש להם גם תפקיד פונקציונלי חשוב ביותר. בכדי לבחור בברז המושלם לאמבטיה שלכם, צריך להתחיל בהתאמתו בהיבט של נוחות השימוש והבטיחות, ורק לאחר מכן, להתייחס לעיצוב, שגם לו יש חשיבות גדולה.

איך בוחרים כיור למטבח?

כיור משפיע בצורה משמעותית על המראה של המטבח. הכיור הוא בעל נוכחות והשימוש בו משותף לכל בני המשפחה. אף על פי כן, רבים עדיין לא יודעים כיצד לבחור את הכיור המתאים ביותר עבור המטבח. בשלב הראשון כדאי להבין שיש כמה סוגים של כיורים ולכל אחד מהם תכונות אחרות

קולקציית ברזים זהב וברונזה

אם במבט ראשון ברז נראה לנו מוצר בסיסי ובעל מראה אחיד ולא מפתיע, היום הדברים כבר אינם כך. בעולם הברזים ישנה התפתחות של ממש, הן מהבחינה הטכנית שמאפשרת לנו שימוש נוח ופונקציונלי יותר בברז והן מהבחינה העיצובית.